Akční nabídka Březen/Duben

Jarní DETOX

Hloubkový jarní detox pro Vaše vlasy!

Pokud máte pocit, že jsou vaše vlasy těžké, matné a bez života, tak nejspíš potřebují pořádný jarní detox! Celý březen můžete vyzkoušet novinku v podobě „vlasového peelingu“ Urban Alchemy Opus Magnum, který Vaše vlasy dokonale vyčistí od všech usazenin a nečistot v kombinaci s následnou extra regenerací vlasů Olaplex za akční zaváděcí cenu. Toto duo vaše vlasy přivede zpět k životu a dokonale vaše vlasy nakopne, aby mohly zase zářit zdravím!

Akční zaváděcí cena ošetření:

Krátké vlasy  399 Kč  580 Kč

Polodlouhé vlasy  599 Kč  780 Kč

Dlouhé vlasy  899 Kč  980 Kč

Ošetření zarhnuje hloubkové čištění Signature Cleanse, ošetření vlasů Olaplex, mytí, foukání a závěrečný styling. Nezahrnuje střih ani barvu. Střih lze k ošetření dokoupit. Akční cena platí po celý Březen a Duben 2018.

Probuďte svou pleť ze zimního spánku!

Kosmetické ošetření, které využívá pokrokové technologie zajišťující tu pravou „LÉČBU KYSLÍKEM“ při jeho nedostatku se současným působením proti škodlivým látkám v ovzduší. Unikátní péče zlepšením buněčného transportu kyslíku, při jeho snížené hladině v ovzduší, podporuje produkci kolagenu a elastinu, hojení ran a buněčnou regeneraci. Stimulací buněčného metabolismu a současně účinnou ochranou, zachytáváním a neutralizací toxických molekul zabraňuje poškozování kožních buněk, dehydrataci a zrychlenému stárnutí pleti. Efektivně omlazuje, vyhlazuje vrásky, pomáhá pleti získat zpět její zdravé a rovnoměrné zabarvení.

Akční cena:

1 099 Kč   1 690 Kč

Ošetření zahrnuje odlíčení a čištění očního okolí a obličeje, krku a dekoltu, peeling dle typu pleti, aplikaci oxygenačního séra, dlouhou relaxační a stimulační masáž, aplikaci detoxikační – oxygenační masky, aplikaci matujícího séra a lehkou závěrečnou masáž. Nezahrnuje úpravu a barvení obočí a řas. Délka ošetření cca 120 minut. Akční cena platí po celý Březen a Duben 2018