NOVINKA! Každou sobotu u nás v salonu depilace cukrovou pastou!

Depilace cukrovou pastou

Jedná se velmi šetrný způsob depilace, kde se chloupky z vlasového váčku odstraňují po směru jejich růstu, tudíž se netraumatizuje vlasový váček a lze se vyhnout jeho zánětu. Tato metoda odstraní i podélně zarostlé chloupky. V salonu Korunka se zaměřujeme na kompletní depilaci celého těla v podpaží, rukou, nohou, zádech, tříslech a intimních partií – brazilská depilace.

Vzhledem k tomu cukrová pasta přilne pouze ke chloupkům stává se téměř bezbolestnou a lze tímto způsobem depilovat kteroukoliv část těla. Lze modelovat i velmi jemné linie (obočí, ušní boltce, intimní partie). Touto metodou lze odstranit chloupky min. dlouhé dlouhé 2-3 mm, proto Vaše pokožka může být stále hladká.

Depilační cukrová pasta se připravuje na bázi starověkých receptů. Pasta se připravuje výhradně z přírodních materiálů, neobsahuje žádné chemické prvky, barvivo či parfém. Depilační pasta se skládá z glukózy, tedy z monosacharidů a z vody. Je to shodná glukóza, kterou náš organizmus produkuje. Cukrová pasta není totožná s tzv. cukrovým voskem či s jinými cukrovými pastami.

Obsahuje stoprocentní přírodní materiály: glukózu (samozřejmě jinou než POTRAVINÁŘSKOU) a vodu, nezpůsobuje poškození ani alergii pokožky. Pasta či gel jsou schopné penetrovat do pokožky a uvolnit chloupky. Oproti ostatním cukrovým a voskovým produktům neobsahují kyselinu citrónovou (alergizuje, zvyšuje citlivost na UV záření). Cukrová pasta se používá při teplotě shodné s teplotou těla, a tak nezpůsobuje překrvení a nepředstavuje nebezpečí ani pro křečové žíly.

Aplikace
Depilace – depilační cukrovou pastu kosmetička vmasíruje do pokožky proti směru růstu chloupků a vytáhne chloupky po směru růstu, proto se stává depilace bezbolestnou a nedochází k přetržení chloupků, ale k jejich vytažení z folikulu.Následně se místo potře podepilačním sérem proti dorůstání a zarůstání chloupků. Oproti ostatním metodám se chloupky odstraňují po směru růstu a cukrovou pastu je možno nanést několikrát na stejné místo.

24 hodin  po depilaci

  • Nevystavovat depilované místa slunečnímu záření
  • Nenavštěvovat solarium
  • Nepoužívat na ošetřená místa deodorant
  • V případě podráždění zklidnit pudrovým zásypem nebo panthenolem
  • Nekoupat se v bazénu nebo jinak pokožky zdlouhavě máčet

Ceník depilace

Horní ret 100 Kč
Horní ret + brada 150 Kč
Celé tváře 300 Kč
Podpaží 300 Kč
Celé ruce 600 Kč
Předloktí 400 Kč
Okolí pupíku 100 Kč
Celé břicho 400 Kč
Nohy od kolen dolů 400 Kč
Celé nohy 650 Kč
Třísla 300 Kč
Brazilie komplet (třísla, oblast bikin) 800 Kč
Brazilie komplet + hýždě 1 000 Kč
Celá záda 500 Kč
Hrudník 500 Kč