Olaplex

  • Chtěla jste někdy jít na blond (nebo vlasy zesvětlit) a kadeřník Vám řekl, že to Vaše vlasy nezvládnou?
  • Byla jste někdy na ozdravné kůře, potom co jste odešla ze salonu vlasy byli nádherné ale během pár dní se vrátili ke svému původnímu stavu?
  • Máte vlasy zničené odbarvováním, barvením, trvalou, žehličkou, fénem či kulmou?
  • Vykazují Vaše vlasy známky stárnutí, jsou křehké, lámají se a je těžké je dostat pod kontrolu?

Olaplex Vám může změnit život…. no dobře, určitě dokáže změnit ‘’aspoň’’ Vaše vlasy!

Banner_Olaplex

Co tedy dokáže Olaplex?

Olaplex znovu buduje a opravuje poškozené disulfidové vazby uvnitř vlasu – to znamená, že vlasy dokáže opravdu ozdravit, vlasy budou silnější, lesklejší a navíc vám barva vydrží mnohem déle a na dotyk budou jemnější než kdy předtím!

olaplexhairstrandCo to tedy znamená pro Vaše vlasy?

Barva, odbarvovač, trvalá, všechny tepelné úpravy ale i nešetrné zacházení s mokrými vlasy (hrubé rozčesávání, spaní s mokrými vlasy). To všechno jsou často pomalý a plíživý ‘’ničitelé’’ vlasů. Nezpozorujete, když se to děje ale pak najednou voalá, Vaše vlasy se ulamují, třepí a jsou bez života. Je to z toho důvodu, že ty malinké vazby ve vlasu jsou požírány zaživa! Olaplex najde skryté poškození ve vlase, vazby obnoví, učiní je silnější a dokonce mnohem odolnější proti dalšímu poškození.

Jak se Olaplex používá?

Olaplex se dá využít více způsoby. Jeden z nich je přidání do barvy či zesvětlovače. Olaplex tedy chrání vlasy během chemického procesu.

Další je samostatné kůrové ošetření. Jedná se o nejintenzivnější ošetření o Olaplexem, které dokáže zničeným vlasům navrátit zpátky život.

A to není všechno! Tenhle malý zázrak si můžete pořídit i domů a to v podobě Olaplex N°3 Hair Perfector, který je určen k použití jednou týdně mezi ošetřeními v salonu, aby jste vlasům dodávala extra péči i doma.

A jak dlouho Olaplex vydrží?

Olaplex se nevymývá! Takže na vlasech uvidíte jeho účinek, dokud si vlasy zase ,,nezhuntujete“. 🙂
Dopřejte svým vlasům to nejlepší, co můžete!