KADEŘNICTVÍ

U nás si odpočinete, zatímco my se postaráme o krásu vašich vlasů. Krásné vlasy jsou především zdravé vlasy. Víte, co přesně vaše vlasy potřebují? V našem salónu Vám to pomůžeme zjistit.

Krásu vlasů sice můžeme popsat, ale věříme, že fotografie vydá za tisíc slov

V našem salonu nabízíme komplexní dámské I pánské kadeřnické služby. Pracujeme s německou značkou ALCINA, které se vyznačuje svou prvotřídní kvalitou, šetrnou ale účinnou péčí, dlouhou výdrží barev a zářivými výsledky. O zdraví Vašich vlasů se zase postarají produkty značky OLAPLEX, které chrání a obnovují strukturu vlasů. Neustále pro Vás sledujeme nejnovější techniky barev a střihů, nabídneme Vám proto kromě klasických způsobů barvení vlasů, jako jsou melíry, i nejnovější techniky barvení, které jdou ruku v ruce s trendy a šik střihy.

 

Pokud toužíte po dlouhých nebo hustých vlasech, popřípadě obojím a příroda Vám zrovna nenadělila, máme pro Vás nově služby prodloužování vlasů! Více najdete ZDE.

Aktuální ceník najdete

  • V pátek 12.06. jsem byla na kosmetickém ošetření. Dostala jsem poukaz od syna k Vánocům jako dárek. Báječně jsem si to užila!!! Moc pěkné prostředí, báječné dámy kosmetičky! Opravdu jsem si celou dobu ošetření vychutnala s jemnou a citlivou péčí slečny Veroniky. Neváhejte a objednejte se!

    Daniela Ř. – Facebook

  • Super pristup, slecna se mi venovala na 100% po vsech strankach! Dekuji, rada se zase nekdy stavim… 😉

    Mája K. – Facebook

  • Také mohu jen a jen doporučit. Paní Marcela je moc milá a má moc šikovné ruce. Byla jsem maximalně s přístupem a vysledkem střihu spokojená. Určitě budu tento salon pravidelně navštěvovat.Děkuji.-)

    Zuza P. – Facebook

BLOG

Post not found!

VŠECHNY ČLÁNKY


Warning: include(tpl/.php): failed to open stream: No such file or directory in /www/doc/www.fitandbeauty.cz/www/wp-content/themes/aqua/framework/shortcodes/testimonial_slider/testimonial_slider.php on line 51

Warning: include(tpl/.php): failed to open stream: No such file or directory in /www/doc/www.fitandbeauty.cz/www/wp-content/themes/aqua/framework/shortcodes/testimonial_slider/testimonial_slider.php on line 51

Warning: include(): Failed opening 'tpl/.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php') in /www/doc/www.fitandbeauty.cz/www/wp-content/themes/aqua/framework/shortcodes/testimonial_slider/testimonial_slider.php on line 51