Prodlužování řas

Co může podtrhnout Vaši ženskost více než krásné, husté a dlouhé řasy? Příroda Vám je nenadělila? Nevadí! Právě pro Vás jsou tu semi-permanentní řasy aneb metoda aplikace řas ,,řasa na řasu“.

Tato metoda aplikuje jednotlivé syntetické řasy na Vaše vlastní řasy. Výsledkem jsou dlouhé husté řasy až na 6 týdnů. Výsledek je navíc velmi přirozený. Po 2-4 týdnech řasy začnou vypadávat, což je přirozený proces, jelikož Vaše vlastní řasy stejně jako vlasy neustále rostou a obnovují se. Poté se řasy doplňují. Doplnění probíhá stejně jako aplikace prvních řas, jednoduše se aplikují syntetické řasy na místa, kde předtím vypadaly.

Jak probíhá aplikace?

Vyberete si délku a zakřivení řas. Vlastní řasy se odlíčí a odmastí, aby lepidlo dobře přilnulo.

Poté se aplikují jednotlivé syntetické řasy na Vaše vlastní pomocí speciálního lepidla a 2 pinzet, vždy se kombinují 2-3 různé délky, aby výsledek byl co nejvíce přirozený.

Doba trvání aplikace je individuální, průměrně však 1,5-2 hodiny.

Omezení po aplikaci:

48 hodin po aplikaci by se řasy neměly namočit, protože se po tuto dobu ustaluje lepidlo, stejně tak byste se měla 48 hodin vyhýbat sauně, fitness a dalším aktivitám, kdy se zapotíte.

Řasy se mohou líčit pouze speciální řasenkou, není to však potřeba, jelikož jsou syntetické řasy černé.

Oční make-up odličujte odličovačem, který není na olejové bázi, nejlépe vatovou tyčinkou, aby se odličovadlo na řasy vůbec nedostalo. Tím zajistíte co nejtrvalejší výsledek.

Ukázka našich prací:

Aktuální ceník služeb: