Jak fungují peelingy Renophase

Posted: Březen 11, 2016 By: Comment: 0

Jak fungují peelingy Renophase

 

25671292_sKaždý touží po věčném mládí a kráse. Pomocí krémů a jiných kosmetických prostředků se snažíme dostat do pokožky mnoho prospěšných látek, ale zdravá kůže je naší ochranou a chrání nás před vším zlým i ale i prospěšným z vnějšku (mikroby, bakteriemi chemikáliemi, ale i před úžasnými látkami kosmetických výrobků), tudíž veškerá kosmetika znamená značně povrchovou péči (prostupnost látek z běžné kosmetiky 3%).

 

Genialita chemických peelingů Renophase spočívá v tom, že dokáží pokožku na krátkou dobu působení peelingu otevřít a tím dostat všechy  prospěšné látkám dostat do hluboké vrstvy pleti- tzv. dermis.

A to díky takzvanému Hydrogel reticulé, který dočasně rozvolňuje vazby mezi keratocyty v této svrchní vrtsvě lidské kůže a tím umožňuje průnik výživných látek- přírodních exktraktů, (například. genistein, dyosgenin, prekursor kys. Hyaluronové ), které v pleti vybudí produkci kolagenu, udrží optimální hladinu hydratace, srovnají hormonální nerovnováhu, a to vše v hlubokých vrstvách pleti (dermis, baz. membrána)- dle typu zvoleného peelingu (viz obr. č. 2).Anatomie_kuze

Získáte krásnou obnovenou pleť, odloučí se odumřelá část kožních buněk na povrchu kůže.Zajistíme hlubokou výživu a hydrataci pleti, vaše pokožka se vyplní, eliminuje se akné, redukují pigmentové skvrny, vypnou jemné vrásky a vaší pleti bude vdechnut nový život a energie.

Peeling Renophase velmi účinná metoda ovlivnění stavu pokožky. Používá se pro zmírnění projevů stárnutí pleti, vyhlazení a vypnutí pleti, pro eliminaci akné a pigmentací různého původu. Ošetření provádí  v našem salónu vyškolená kosmetička či zdravotní sestra. Spočívá v očištění, aplikaci hydrogelu, peelingu a krému.

Struktura_epidermisDruhá aplikační složka- samotný peeling, obsahuje ovocnou kyselinu + přidané výživné a účinné látky dle typu zvoleného peelingu. Působením kyseliny se odloučí povrchové vrstvy kůže, čímž je umožněn proces hojení, kdy se odloučené buňky kůže nahrazují novými. Tímto procesem zvaným exfoliace také zabráníme ucpávání pórů odumřelými kožními buňkami, což vede k eliminaci akné. Přidané výživné látky zajistí hloubkovou výživu pleti, případně desinfekci a potlačení aknetických projevů. Toto se navenek projeví celkovým zlepšením vzhledu pleti a řešením specifických problémů pleti. V technologiích Renopeel a red peel je kyselina obsažena ve vázané formě, což zajišťuje vyšší bezpečnost a šetrnost peelingů Renophase oproti chem. peelingům jiných výrobců. Poslední, třetí složkou ošetření, je Crém L, který zajišťuje regeneraci, zklidnění a hojení pleti po působení peelingu.

 

  • Chemické peelingy patří mezi 5 nejúčinnějších prostředků neablativního kosmetikého ošetření.

  • Dokáží účinně ovlivnit stav pokožky a to ne jen na povrchu ale do hloubky a na dlouhou dobu

14154717_s

AUTHOR

admin

All stories by: admin

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *