KOSMETICKÉ SLUŽBY

Nechte se hýčkat v rukou profesionálů a přijďte si k nám odpočinout.

Trápí Vás vrásky, pigmentace, akné, mastná,suchá či citlivá pleť? Chcete si dopřát prvotřídní relaxaci v kombinaci se špičkovou péčí? Prvním krokem k tomu, abyste se cítila výborně je zdravě vypadající pleť. Pleť každého z nás potřebuje adekvátní péči, aby vypadala zdravě a odpočatě. Nabízíme Vám kosmetické ošetření pleti každého věku i typu. Pracujeme s německou značkou ALCINA a francouzskou značkou ERICSON LABORATOIRE. Na výběr máte z velkého množstí ošetření s jehož výběrem vám velmi rádi poradíme.

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ ALCINA

Individuálně přizpůsobené kosmetické ošetření pro všechny typy pleti. Ošetření zahrnuje očištění a odlíčení pleti, čištění pleti (ultrazvukovou špachtlí, mikrodermabrazí, popř. ručně či peelingem – podle potřeb pleti), úpravu obočí, popř. barvení obočí a řas, masáž, aplikaci sér a masky podle typu pleti, závěrečné ošetření pleti vhodným krémem.

Cena: 800 Kč

Délka ošetření: 90 min

ERICSON LABORATOIRE – SENSITIVE PRO

Ošetření pro vysoce citlivou pleť. Využívá látku s přímým účinkem na geny, jenž jsou zodpovědné za zánět v pokožce a za buněčný stres, což umožňuje předcházet zánětlivým procesům. Brání odumírání kožních buněk a rozpadu kolagenních a elastických vláken, které zajišťují pevnost pokožky. Z neurokosmetiky využívá vysoce účinné látky, které mají účinek „úlevy od bolesti“ prostřednictvím uvolnění endorfinů s jejich známým zklidňujícím účinkem. Dochází tak ke zvyšování prahu tolerance pleti a k obnovení jejího původního kvalitního stavu.

Cena: 1 690 Kč

Délka ošetření: 120 min

ERICSON LABORATOIRE – FEMINITY

Řešení hormonální disbalance pleti. Uchování mladistvého vzhledu, zdroj hydratace a přirozené regenerační schopnosti. Unikátní ošetření je jakožto primární součást preventivní péče o pleť proti stárnutí určená pro všechny ženy ve věku od 25 let až do menopauzy. Toto ošetření zachovává mladistvý vzhled a ženskost díky dvěma preventivní účinkům, jejichž cílem je vyvážit nesprávnou funkci dvou klíčkových mechanismů zdroje života: Obnova hormonální rovnováhy pleti a ochrana kmenových buněk aktivací dvou bílkovin, které mají zásadní význam pro jejich přežití.

Cena: 1 990 Kč

Délka ošetření: 120 min

ERICSON LABORATOIRE – BIOPURE

Ochranný štít proti znečištění, zachytávání škodlivých látek a neutralizace toxických molekul.  Využívá pokrokové technologie zajišťující tu pravou „LÉČBU KYSLÍKEM“ při jeho nedostatku se současným působením proti škodlivým látkám v ovzduší. Unikátní péče zlepšením buněčného trasnportu kyslíku, při jeho snížené hladině v ovzduší, podporuje produkci kolagenu a elastinu, hojení ran a buněčnou regeneraci. Stimulací buněčeného metabolismu a současně účinnou ochranou, zachytáváním a neutralizací toxických molekul zabraňuje poškozování kožních buněk, dehydrataci a zrychlenému stárnutí pleti. Efektivně omlazuje, vyhlazuje vrásky, pomáhá pleti získat zpět její zdravé a rovnoměrné zabarvení.

Cena: 1 690 Kč

Délka ošetření: 120 min

ERICSON LABORATOIRE – ENERGY LIFT

Liftingová procedura pro ženy a muže od 35 let vyplňuje vrásky, tonizuje a vypíná pleť. Současně atakuje lokalizovaný tuk na krku, spodních částech tváří, zvýrazňuje kontury obličeje. Nechirgugické ošetření je velmi originální a jediné svého druhu, umožňuje nám plně restrukturovat kontury tím, slučuje dva typy působení. Prvním krokem je Morfovyplňující maska + Morfovyplňující sérum, které působí na vyplnění hlubokých vrásek patentovanou, neinvazivní technikou, která vyžívá plně biokompatibilní materiály. Druhým krokem je Morfozeštíhlující maska + Morfozeštíhlující sérum, které atakuje lokalizovaný tuk na tvářích a na krku a tvaruje „těžkopádné“ oblasti.

Cena: 2 490 Kč

Délka ošetření: 120 min

ERICSON LABORATOIRE – PERFECTION

Působení s trojím účinkem pro pleť: zesvětlením pokožky, odstranění pigmentových skvrn, vysoká ochrana proti UV záření. Genetické přeprogramování pleti, který následně reguluje pigment prostřednictvím inhibičního účinku na tyrosinázu a přímého působení na jádra melanocytů a vytváří na pleti ochranný účinek. Pigmentace je výsledkem syntézy a distribuce melaninových pigmentů v kůži, vlasových váčcích či v očích. Melaniny se vytvářejí v melanocytech. Počet melanocytů, jejich kapacita exportovat melaniny do povrchových keratinocytů a velikost melanosomů, které obsahují zrnka melaninu, to vše vytváří podmínky pro zbarvení kůže.

Cena: 1 990 Kč

Délka ošetření: 120 min

ERICSON LABORATOIRE – ENZYMACID

LZE PROVÁDĚT JEN V ZIMNÍCH MĚSÍCÍCH

Řada ENZYMACID nabízí vysoce účinné peelingové ošetření určené pro ženy a muže všech kategorií využívající pět dermokosmetických inovací. Zaručuje maximální výsledky bez nežádoucích účinků podráždění, bolesti a zčervenání. Zlepšuje kvalitu kožních tkání a řeší různé typy kožních problémů: nadměrná pigmentace, zesílená pokožka, vrásky, jizvy, nevýrazná a unavená pleť. Při pravidelném používání vedou tato ošetření k dramatické a viditelné obnově stavu pleti a výtečné výsledky poskytují v kombinaci s dalšími ošetřeními Ericson Laboratoire.

Cena: 1 690 Kč

Délka ošetření: 120 min