Ošetření v kosmetickém salonu

Posted: Březen 11, 2016 By: Comment: 0

Kosmetické ošetření v kosmetickém salonu

 

Facial care - woman cosmetics treatment in salon

Pravidelná kosmetická péče

Krásná pokožka je snem každého z nás. Taková pleť ale potřebuje péči, jejíž důležitost vzrůstá s přibývajícím věkem. Pravidelná péče v kosmetickém salónu přináší ošetření profesionálními přípravky s vysokým obsahem účinných látek , které jsou vhodně doplněny přípravky domácí péče tak, aby přinesly co nejoptimálnější výsledky.

Co bývá obsahem každého kosmetického ošetření v kosmetickém salonu?

Young woman receiving face cleansing at beauty spa

 

Důkladné vyčištění pleti. Pleť je třeba důkladně očistit jak od odumřelých buněk, tak od všech nečistot a případných ucpaných pórů. K tomu slouží speciální čistící prostředky a jemné peelingy, případně ultrazvuková špachtle či mikrodermabraze.

Poté se nanáší krém podle typu pleti , který se speciální masáží vmasíruje do pokožky. Masáž slouží k regeneraci, povzbuzení mikrocirkulace, oživení a relaxaci .

Celé ošetření se navrhuje po zhodnoticení aktuálního stavu pleti a podle toho se vybírají jednotlivé postupy. Každé pleti musíme dát to, co skutečně potřebujeNakonec se dává maska podle typu pleti nebo problému, který má vyřešit. Někdy se kombinuje se silným fotodynamickým světlem pro zlepšení průniku účinných látek do pokožky. Pokud je to vhodné, používají se před masáží a maskou séra s vyššími koncentracemi aktivních látek pro optimalizaci výsledku ošetření.

Suchá pleť trpí nedostatkem vody..

cosmetics, health and beauty concept - beautiful woman applying cream on her skin

Cílem je tedy dodat pokožce hydrataci, tím zlepšit elasticitu pleti a vyhladit ji. V kosmetice Alcina používáme séra s obsahem kyseliny hyaluronové, která na sebe dokáže navázat velké množství vody, vlies-masku s pšeničnými proteiny a vysoce účinným kolagenem a laserovou masku Asclepio s červeným fotodynamickým omlazujícím světlem (PDT).

Citlivé pleti reagují velmi často podrážděním.

Cílem je tedy posílení a zklidnění. Jemné přípravky a jemné metody. Kosmetika Alcina , která je většinou velmi dobře snášena, vyvinula pro tyto pleti skvělou masku s komplexem Phytoaktiv ( mix z listnatce , pupečníku, měsíčku a jírovce) , která kromě zklidnění zmírňuje i výskyt rozšířených červených žilek na obličeji. . V některých případech u opravdu hodně citlivých pletí jenom lehce vyčístíme a použijeme laserovou masku Asclepio v kombinaci s fotodynamickým světlem( PDT).

Mastná pleť je charakteristická zvýšenou aktivitou mazových žláz, černými tečkami / komedomy/, rozšířenými póry a sklony k akné.

teenage girl with pimple on her face

Tato pleť potřebuje důkladné vyčištění a přípravky , které zmírní nečistoty, zredukují lesk pleti a nadměrnou produkci kožního mazu. Vyhýbáme se velkému odmaštění pokožky, které by mohlo celou situaci zhoršit. My používáme čistící a bylinné masky Alcina, chemický peeling Kératoregulatéur od francouzské značky Renophase a téměř vždy doporučujeme ošetření PDT světlem, modrým s desinfekčními účinky a červeným k urychlení zhojení zánětlivých procesů.

U smíšené pleti se většinou kombinují přípravky pro suchou a mastnou pleť.

Toto je samozřejmě jen velmi jednoduchý nástin možností, které vám můžeme nabídnou. Jinak bude vypadat ošetření pleti mladé, jinak se budeme chovat k pleti starší.

Kosmetické ošetření je vždy jedinečné, reaguje na konkrétní problém a existuje vždy více možností, jak ho řešit. A to už je na nás, abychom pro vás vybraly to nejlepší.

Těšíme se na Vás v kosmetickém salónu Fit & Beauty

Martina, Pavla a Veronika

Lotion being wiped off during a facial at a beauty spa.

AUTHOR

admin

All stories by: admin

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *