Proč kosmetika Alcina?

Posted: Březen 11, 2016 By: Comment: 0

Alcina_Make_HW_2014-2

Proč kosmetika Alcina?

Proč jsme se rozhodly pro německou kosmetickou značku Alcina.

  • Protože ze značek, které jsme vyzkoušely nás nejvíce přesvědčily výsledky. Kvalita pleti se opravdu zlepšila a za celou dobu používání jsme nezaznamenaly žádnou alergickou reakci. 

WorkIt-Look_1410_V5_CMYK

  • Chtěly jsme značku splňující ta nejpřísnější kritéria kontroly konečných kosmetických produktů. Alcina má vlastní výzkumné laboratoře, které testují kosmetické výrobky stejně přísně jako farmaceutické produkty pro lékařské použití
  • Líbil se nám ucelený systém péče o pleť , který myslí na všechny možné typy a nedostatky pletí i skvělá kombinovatelnost všech produktů , které se navzájem výborně doplňují a mají prokazatelné výsledky.
  • V neposlední řadě nás oslovila strategie firmy , která chce své výrobky nabízet pouze v profesionálních kosmetických studiích, aby měla jistotu, že se zákazníkům dostane na doporučení kosmetičky do rukou produkt, který bude opravdu přispívat ke kráse a zlepšení kvality jejich pleti.

 

  • A protože milujeme zvířata, chtěly jsme mít jistotu, že pracujeme s kosmetikou , která se na nich netestuje.

 

Ocenily jsme více než stoletou, ověřenou tradici.

Původně farmaceutická firma, založená v roce 1905 Dr.Augustem Wolfem má v současné době dvě divize. Farmaceutická divize dodává do lékáren produkty pro pleť trpící exémy zn.Linola, vlasovou léčebnou kosmetiku Alpecin a dermatologická divize se stará o naši pleť a vlasy výrobky zn. Alcina

MakeUp_Elif_1185_korr_CMYK_RESIZEDA proč přijít právě k nám?

Víme s čím pracujeme, víme že nabízíme kvalitu, o kterou bychom se s vámi chtěli podělit, nabízíme příjemné prostředí moderního kosmetického salonu, možnost využití nadstandartního přístrojového vybavení , přátelský a odborný přístup zaměstnanců, kteří mají rádi svoji práci.

Rozmazlování máme v popisu práce.

AUTHOR

admin

All stories by: admin

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *