Menopausa a renophase

Posted: Březen 11, 2016 By: Comment: 0

Renophase a menopauza

Chemické peelingy Renophase a menopauza

27490938_s

V pre-menopauze a v menopauze dochází vlivem hormonů k nerovnováze, která má negativní dopad na naši krásu. Chemické peelingy Renophase obsahují látky, které jsou schopny tento dopad výrazně ovlivnit.

V ženském těle působí tři hormony, které dokáží nadělat pěknou paseku, pokud nejsou v rovnováze.

  • Ženský hormon estrogen přitahuje vodu, stará se o zavodnění, zvyšuje metabolismus všech buněk, dodává jim energii a posiluje regeneraci fibroblastů, což jsou základní buňky vazivové tkáně.
  • Progesteron se s estrogenem doplňuje, protože nadbytečnou vodu z těla zase odvádí a působí na vypínání hladkého svalstva a tvorbu kolagenu.
  •  Mužský hormon testosteron řídí produkci mazových žlázek a růst ochlupení.

menopausa

V pre-menopauzálním období a v menopauze se tyto hormony přestanou optimálně doplňovat a tato nerovnováha se projeví na našem vzhledu.

S ubývajícím estrogenem ubývá také energie pro buňky, méně funkční fibroblasty přinesouzhoršenou elasticitu cév a tím náhle viditelné křečové žíly.

  • Nedostatečná produkce progesteronu zapříčiní zadržování vody v těle a vy si najednou připadáte neforemná a oteklá.
  • Testosteron je naopak na vzestupu a naděluje nám růst chloupků na nepatřičných místech a hrubší rysy v obličeji, na pleti se objevují stále výraznější vrásky, ochablost a nežádoucí pigmentace.

Renophase_sJak nám tedy mohou pomoci peelingy Renophase?

Obsahují unikátní účinné látky, chráněné světovými patenty, které v tomto nepopulárním období obnovují hormonální rovnováhu v pleti.

  • Genistein se získává ze sóji a má stejnou funkci jako ženský hormon estrogen, přitahuje vodu, zvyšuje metabolismus všech buněk a dodává jim energii.
  • Diosgenin (firma vlastní světový patent na tuto látku), se chová jako ženský hormon progesteron, odvodňuje, působí na hladké svalstvo a podporuje tvorbu kolagenu v pleti.
  • Prekursor kyseliny hyaluronové pro hlubokou a dlouhodobou hydrataci je malá molekula, která aktivuje fibroblasty (základní buňky vazivové tkáně) a přinutí je k produkci hyaluronu.

Všechny peelingy působí do hloubky díky unikátnímu patentovanému hydrogelu, který umí uvolnit mezibuněčné vazby pro hluboký průnik účinných látek do dermis, kožní vrstvy, ve které se tvoří kolagen, elastin a kyselina hyaluronová, na jejichž kvalitě a množství závisí vzhled naší pokožky.

Každý peeling obsahuje v nějaké koncentraci kyselinu glykolovou (alfa-hydroxykyselinu) získávanou z cukrové třtiny, která zajišťuje exfoliaci (tj. odstranění) odumřelých zrohovatělých buněk z povrchu pokožky v mnohem větší vrstvě, než dokáže mechanický peeling.

Chemické peelingy tady pomáhají zmírnit změny, které nám přináší věk a to opravdu velmi znatelně. Jde o kosmetický zákrok, který je účinný, bezpečný a dlouhodobě působící.

menopausa_s

AUTHOR

admin

All stories by: admin

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *