KADEŘNICTVÍ

U nás si odpočinete, zatímco my se postaráme o krásu vašich vlasů. Krásné vlasy jsou především zdravé vlasy. Víte, co přesně vaše vlasy potřebují? V našem salónu Vám to pomůžeme zjistit.

Naší práci sice můžeme popsat, ale věříme, že fotografie vydá za tisíc slov

V našem salonu nabízíme komplexní dámské i pánské kadeřnické služby. Pracujeme s německou značkou ALCINA, které se vyznačuje svou prvotřídní kvalitou, šetrnou ale účinnou péčí, dlouhou výdrží barev a zářivými výsledky. O zdraví Vašich vlasů se zase postarají produkty značky OLAPLEX, které chrání a obnovují strukturu vlasů. Neustále pro Vás sledujeme nejnovější techniky barev a střihů, nabídneme Vám proto kromě klasických způsobů barvení vlasů, jako jsou melíry, i nejnovější techniky barvení, které jdou ruku v ruce s trendy.

Prodlužování vlasů

Vlasové pásky NanoTape® představují revoluční, nejšetrnější metodu prodlužování vlasů zajišťující pohodlné nošení, rychlou a bezbolestnou aplikaci, prakticky neviditelné spoje a odolnost proti nežádoucímu vyčesávání. Obdoby této metody jsou známé pod názvy tapex, tape in, pu extension, hairtalk, Quikkies atd. Vlasové pásky se aplikují jednoduše pomocí speciální oboustranné lepicí pásky přímo k Vašim vlastním vlasům. Jsou vhodné k prodloužení vlasů téměř pro každou klientku, a speciálně pro ty s jemnými, řídkými vlasy. Díky svým plochým spojům totiž nebudou nikde prosvítat, jako by se to mohlo stát u jiných metod s většími spoji. Vysoce odolné spoje umožňují dlouhodobé nošení cca 2 – 3 měsíce dle rychlosti růstu vlastních vlasů, stejně jako u ostatních trvalých metod prodlužování vlasů např. keratinem apod. Vlasové pásky jsou určeny k opakované reaplikaci s životností 4 – 8 posunutí dle výběru kvality vlasů (východoevropské, středoevropské nebo středoevropské virgin NanoTape®). Při reaplikaci se nezkracují. Vlasové pásky v žádném případě nepoškozují vlasovou kutikulu vlastních vlasů, bez obav tak můžete prodloužené vlasy nosit dlouhá léta.

Často kladené otázky

Kolik setů potřebuji?

Počet setů záleží na hustotě vašich vlasů a na tom, co chcete za výsledný efekt. 1 set obsahuje 20 ks (pramenů), které ve finále tvoří 10 spojů – vždy se lepí 2 prameny naproti sobě. Pouze na zahuštění Vašich už dlouhých vlasů mohou stačit pouze 2 sety, pokud chcete vaše vlasy i prodloužit, doporučujeme minimálně 3 sety, v případě hustých vlasů minimálně 4. S počtem a délkou setů vám ale moc rádi poradíme při osobní konzultaci zdarma.

Neponičí Nanotape® pásky moje vlastní vlasy?

Naopak! Pokud jsou vlasy aplikovány profesionálem, jsou vhodné i v případě, že chcete nechat dorůst své poškozené vlasy. Vlasové pásky Nanotape® jsou extrémně lehké a na spoj není využíváno skoro žádné teplo, takže jsou velmi šetrné.

Jak dlouhé musí být moje vlastní vlasy na prodloužení?

Vlasy musí být dostatečně dlouhé na překrytí spojů, doporučujeme alespoň délku krátkého mikáda.

Jak dlouho aplikace trvá?

Nebojte, nečeká vás 5 hodin u kadeřníka jako je to u jiných metod, naopak! 🙂 Metoda je jednou z nejrychlejších, aplikace trvá 30 – 60 minut.

Vyžadují prodloužené vlasy nějakou speciální péči?

Vlasové pásky jsou tvořeny z pravých vlasů, vyžadují proto stejně jako Vaše vlastní vlasy řádnou péči. Vlasy vydrží krásné dlouho, jejich obměna se doporučuje za 1,5 – 2 roky, je však potřeba je ošetřovat POUZE vhodnou profesionální kosmetikou a zacházet s nimi šetrně. Se vším vám velmi rádi poradíme.

Aktuální ceník najdete

  • V pátek 12.06. jsem byla na kosmetickém ošetření. Dostala jsem poukaz od syna k Vánocům jako dárek. Báječně jsem si to užila!!! Moc pěkné prostředí, báječné dámy kosmetičky! Opravdu jsem si celou dobu ošetření vychutnala s jemnou a citlivou péčí slečny Veroniky. Neváhejte a objednejte se!

    Daniela Ř. – Facebook

  • Super pristup, slecna se mi venovala na 100% po vsech strankach! Dekuji, rada se zase nekdy stavim… 😉

    Mája K. – Facebook

  • Také mohu jen a jen doporučit. Paní Marcela je moc milá a má moc šikovné ruce. Byla jsem maximalně s přístupem a vysledkem střihu spokojená. Určitě budu tento salon pravidelně navštěvovat.Děkuji.-)

    Zuza P. – Facebook

BLOG

Co je to vlastně ta balayage a ombre?

Už Vás omrzely klasické melíry, nemáte čas navštěvovat kadeřníka každý měsíc nebo prostě jen chcete vyzkoušet něco nového? Dnes Vám představíme 2 termíny, se kterými se v souvislosti s trendy v barvení vlasů můžete setkat 🙂 Ombre Technika barvení ombre nabrala na popularitě okolo roku 2010. Název ombre pochází z francouzštiny a znamená...

Co je OLAPLEX?

OLAPLEX je vlasový produkt poslední léta skloňovaný na všechny způsoby. Čím je ale tak unikátní a jiný než ostatní vlasové kúry a masky? Nejedná se o klasickou výživu vlasu. Olaplex je unikátní produkt obsahující látky, které vyvolají uvnitř vlasu reakci a obnoví tzv. disulfidová vlákna – ty jsou zodpovědná...

VŠECHNY ČLÁNKY