Prodlužování vlasů

Vždy jste toužila po dlouhých a hustých vlasech a geny Vám nepřály? Přišla jste o ty své vlivem životních a hormonálních změn? Nebo se Vám prostě jen nechce čekat dlouhé roky než narostou? Tak právě pro Vás je tu možnost nechat si vlasy prodloužit a zahustit!

NOVINKA! Prodlužování a zahušťování vlasů vlasovými páskami NANOTAPE®

Vlasové pásky NanoTape® představují revoluční, nejšetrnější metodu prodlužování vlasů zajišťující pohodlné nošení, rychlou a bezbolestnou aplikaci, prakticky neviditelné spoje a odolnost proti nežádoucímu vyčesávání. Obdoby této metody jsou známé pod názvy tapex, tape in, pu extension, hairtalk, Quikkies atd. Vlasové pásky se aplikují jednoduše pomocí speciální oboustranné lepicí pásky přímo k Vašim vlastním vlasům. Jsou vhodné k prodloužení vlasů téměř pro každou klientku, a speciálně pro ty s jemnými, řídkými vlasy. Díky svým plochým spojům totiž nebudou nikde prosvítat, jako by se to mohlo stát u jiných metod s většími spoji. Vysoce odolné spoje umožňují dlouhodobé nošení cca 2 – 3 měsíce dle rychlosti růstu vlastních vlasů, stejně jako u ostatních trvalých metod prodlužování vlasů např. keratinem apod. Vlasové pásky jsou určeny k opakované reaplikaci s životností 4 – 8 posunutí dle výběru kvality vlasů (východoevropské, středoevropské nebo středoevropské virgin NanoTape®). Při reaplikaci se nezkracují. Vlasové pásky v žádném případě nepoškozují vlasovou kutikulu vlastních vlasů, bez obav tak můžete prodloužené vlasy nosit dlouhá léta.

Proč si vybrat vlasové pásky?

 • spoj je nenahmatatelný a pohodlný na nošení, nikde netlačí ani při spánku
 • kompletní prodloužení vlasů trvá 30 – 40 minut (nejrychlejší metoda prodlužování vlasů)
 • snadný, bezbolestný odstraňovací proces, pokud jsou pásky aplikovány vyškolenou profistylistkou
 • vlasy se při posunování nezkracují – délka zůstává původní (nemusíte kupovat tak často nové vlasy)
 • široká škála délek, odstínů, gramáže pásek a struktur vlasů (okolo 400 barevných kombinací)
 • vlasy odebíráme jedině od Profibeauty s pravými východeovropskými (ruskými) a středoevropskými vlasy (vlasy z našich výkupů od českých klientů)
 • vlasy jsou barveny zásadně šetrnými technologickými postupy
 • Profibeauty vlásenkářky jsou profesionálkami v oboru s desetiletými zkušenostmi
 • ProfiBeauty má vlastní produkci vlasových pásek – k výrobě vlasových pásek NanoTape ze středoevropských vlasů používají inovativní postupy s využitím nanotechnologie
 • spojovací materiál je vyroben v Německu – Made in Germany
 • Vlasy Nanotape využívají i naši přední kadeřníci jako je Michal Zapoměl – u něj osobně jsme i pro aplikaci proškoleni; nosí je například i Iva Pazderková, Eliška Bučková … 🙂

Pokud vás prodloužení či zahuštění vlasovými páskami zaujalo, kontaktujte nás a domluvte si s námi konzultaci zdarma. Při Vaší osobní návštěvě se domluvíme, kolik pásků bude zapotřebí, na barvě a typu vlasů. Vybereme spolu datum aplikace a vezmeme si od vás zálohu 30% z celkové ceny prodloužení.

Často kladené otázky

Kolik setů potřebuji?

Počet setů (20ks = 10 spojů) záleží na hustotě vašich vlasů a na tom, co chcete za výsledný efekt. Pouze na zahuštění Vašich už dlouhých vlasů mohou stačit pouze 2 sety, pokud chcete vaše vlasy i prodloužit, doporučujeme minimálně 3 sety, v případě hustých vlasů minimálně 4. S počtem a délkou setů vám ale moc rádi poradíme při osobní konzultaci zdarma.

Neponičí prodloužené vlasy moje vlastní vlasy?

Naopak! Pokud jsou vlasy aplikovány profesionálem, jsou vhodné i v případě, že chcete nechat dorůst své poškozené vlasy. Vlasové pásky jsou extrémně lehké a na spoj není využíváno skoro žádné teplo, takže jsou velmi šetrné.

Jak dlouhé musí být moje vlastní vlasy na prodloužení?

Vlasy musí být dostatečně dlouhé na překrytí spojů, doporučujeme alespoň délku krátkého mikáda.

Jak dlouho aplikace trvá?

Nebojte, nečeká vás 5 hodin u kadeřníka jako je to u jiných metod, naopak! 🙂 Metoda je jednou z nejrychlejších, aplikace trvá 30 – 60 minut.

Objednejte se na nezávaznou konzultaci online zde